KONST / Litografier / Färglitografi 14929044
nr 1492 9044
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 41/260, daterad -72. Färglitografi, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 58x51 cm
Utrop:
600 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:19:10
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner